Przejdź do zawartości
Przewodnik po Mnogości
ustawienia

Materiały i pomoce

Zebrałośmy tutaj materiały i pomoce, które mogą być dla was przydatne, bez względu na to, czy sami jesteście mnodzy, czy dopiero się nad tym zastanawiacie, czy bliskie wam osoby mają dysocjacyjne zaburzenie tożsamości, czy może chcecie się przygotować na ewentualność spotkania kiedyś systemu na swojej drodze. Planujemy je w przyszłości rodzielić do większej liczby bardziej konkretnych kategorii, aby ułatwić szukanie. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś, z czego będziecie mogli skorzystać. A jeżeli wolicie przyswajać wiedzę w innej formie, sprawdźcie nasz kanał na YouTubie.

Dla zastanawiających się Dla systemów Dla bliskich Test na zaburzenia dysocjacyjne Trzyfazowe leczenie DID/OSDD Wpływ leków na mnogość

Polecane przez nas materiały, nie tylko związane z mnogością, które także mogą się wam przydać:

Jeżeli potrzebujecie psychicznego wsparcia w sprawach dotyczących mnogości, tożsamości otherkin, parafilii, ateizmu czy innych, dla których nie ma jeszcze dedykowanych polskich linii wsparcia, piszcie śmiało na naszego maila! Nie gwarantujemy szybkich odpowiedzi (niestety możemy za to zagwarantować, że prawie na pewno nie będą szybkie), ale z pewnością postaramy się pomóc na tyle, na ile potrafimy.